Klempířské práce

Klempířské práce

Klempířské práce

Provádíme klempířské práce veškerého druhu, vše co jsme se naučili od starých mistrů. Klempířské práce nejsou pro každého, nikdy nebyly jednoduché a každý šikovný klempíř nebo obecně klempíři musí pečlivě dodržovat pravidla, ať už normy nebo bezpečnost. Máme reference po celé ČR, ale nejvíce střechy Tábor - to je náš okres.

Klempířství

Naše Klempířství je vystavěno na pevných základech, zkušenostech a dlouholeté tradici po dvě generace rodiny. Naším zákazníkům vždy vyhovíme s kvalitou a cenou, která se vždy složitě počítá, máme sice ceník klempířských prací, ale držet se ho jde jen zřídka, jelikož je dnes více druhů postupů a rozdílnost jak v materiále, tak v jeho kvalitě.

Klempíř

Není klempíř, jako klempíř. Spojení této věty se mezi námi tovaryši traduje dlouho. Už od dob raného socialismu bylo zřejmé, že každý klempíř není mistr svého oboru, takže jako dříve i dnes musíte s rozvahou vybírat. Falešných firem a samotných klempířů přibývá. Naše doporučení je si firmu důkladně ověřit a nekoukat na nesmyslně nízké ceny.

Ceník klempířských prací

Toto velice ožehavé a dnes velice konzultované téma přivádí nejen nás ale i zákazníky na rozhraní, zda-li se vůbec tohoto způsobu držet. Platí stále stejná pravidla, která když nedodržíte spláčete nad svou střechou. Abychom se této situaci vyhnuli, musíme hledat řešení a možnosti.

Náš klempíř s vámi prodiskutuje Vaši investici a částku kterou máte k dispozici. Na základě těchto informací poradí jak ušetřit, jaký materiál zvolit, aby byl kvalitní, ale nestál Vás veškeré finance. Držme se pravidla, že levné i drahé nemusí být vždy dobré.

Doporučení: nezávazná konzultace s našimi klempíři, kteří tuto práci dělají každý den od rána do večera, Vám přinese širší pohled na situaci.

Čím pokryjeme Vaší střechu?

Vesměs u nás najdete veškeré klempířské práce. Pokládáme drážkované (falcované) krytiny, plechové formáty ve tvaru střešních tašek, šindelů a šablon.

Upřednostňujeme oboustranně eloxovaný hliník. Je lehký, odolný jeho stavební tloušťka je 0,7 mm není podválcovaný. Tyto tloušťky už téměř nikdo nenabízí, ale stále se najde poctivý dodavatel.

Záruka je 40 let na jakost a stálobarevnost, příjemně se s ním pracuje - najdete ho v našich referenčních fotografiích.

Firma Prefa aluminium, která ho vyrábí a dodává pochází z Rakouska.

Jako další možnost je Rheinzink (titanzinek), který je velice náchylný a složitější na montáž z důvodu dodržení postupů.

Další je měď, která je drahá, ale vydrží. Dlouho trvá její výběr, jelikož prodejci nejsou vždy féroví a nabízejí napodobeniny a podválcované slabé plechy, které nic nevydrží, následné dílo však stojí za to.

Poslední možnost je pozinek, ať už barvený nebo klasicky bezbarvý. Největší výhoda je cena vs. kvalita, za malé peníze dokáže nadělat muziku.