Tesařské práce

Tesařské práce

Konstrukce krovů

Rozhodli jste se postavit nový krov, rekonstruovat nebo jen vyztužit? Vše je možné a rádi Vám vyhovíme. Možnost nechat si postavit pergolu je tu také, snad Vás naše fotogalerie referencí inspiruje a nakopne tím správným směrem.

Náš tesař používá jak techniky starých mistrů, tak nové postupy a spoje. Stále využíváme pevnosti dubových kolíků, ať už pro pevnost nebo okrasu. Kvalitní dřevo je základem.

Krovy stavíme s přesností na 1mm. Nabízíme i plynování a deratizaci proti dřevomorce a ostatním parazitům. Pokud máte něco na srdci, obraťte se na nás, rádi Vám vyhovíme.

 

Tesařské práce

Tesařské práce, statný tesař, vlasy plné pilin, hoblinek a ta krásná vůdě dřeva a smůly. Pod tímhle pojmem si představíme velké i malé konstrukce krovů všech tvarů a na tomto základu stojí celá střecha. Teasřské práce jsou milimetrové záležitosti, kdy se nesmí tesař splést. Tato díla, ať už starodávné nebo novodobé, obdivuje celý svět.

 

Tesařství

Tesařství je obsáhlý pojem plný spojů, které byste na dvou dlaních nespočítali, trámů, o kterých jste neslyšeli a nevěděli, že tohle všechno musí být součástí krovu, aby stál a fungoval, jak má. Rovina a úhly hrají velkou roli a od nich se odvíjí následná kvalita, ale to klíčové, od čeho to začíná, je mistr Tesař. Při konstrukci krovu je třeba myslet předem na to, jaký typ střechy budete chtít, také jakou krytinu zvolit a především zateplení střech.

 

Tesař

Tesař je náš základní kámen pro střechy. Od jeho díla se odvíjí další, které nesmí skončit pochybením, a tak svou práci musí odvádět velice kvalitně a přesně. Ne každý může být tesař a ne každý mistr. Sbírá spousty zkušeností, má představivost o které málo kdo ví, ale hlavně musí umět skvěle počítat, každá chyba je drahá zkušenost a dřina. Reference našeho tesaře najdete po celé ČR. Nejvíce se však podepsal pod střechy Tábor.

 

Ceník tesařských prací

Ceník tesařských prací nelze moc rozebírat, dnes je vše velice individuální a složitější. Materiálu nespočet, možností taktéž a každý má jinou představu jak o díle tak o ceně. Nejlepší je vždy cenu individuelně sestavit se šikovným tesařem.

Vélké firmy, stavebniny Vám doporučí materiály správné skladby a výhodnou cenu. ALE!!! Pokud nejste tesař nevíte, co všechno na práci potřebujete a na tom Vás obchodník ošidí. Udělá nižší cenu než Váš tesař, ale už Vám neřekne, co všechno v nabídce chybí, a pak se nestačíte divit, že ve finále jsou stavebniny dražší než tesař.

 

Ceník tesařských prací bez materiálu

Ceník tesařských prací bez materiálu je opět neslučitelná informace pro dnešní dobu, kdy je vše atypické a vyžaduje to více práce či úsilí. Vždy je lepší neohlížet se jen na cenu, ale nechat si poradit od profesionála - jak co a z jakých materiálů udělat. Pak následně poptat tesaře, který se vším vyjde vstříc a zbyde Vám pak balík peněz třeba na zateplení střech.