Realizace nových střech

Realizujeme střechy po celé České republice. Zhotovíme Vám střechu na míru z nepřeberného množství odstínů, materiálů a tvarů zcela podle Vašich představ. Spolupracujeme jen s kvalitními dodavateli střešních krytin a doplňků, kteří poskytují vysokou kvalitu.

Málokterý člověk má v dnešní uspěchané době čas, chuť a možnost řešit výrobu střechy vlastního domu, obchodní haly nebo třeba střechy na garáži, a to od přípravy přes výrobu až po montáž samotnou. Pro tyto případy jsme tady my!

Zprostředkujeme Vám střechu od krovu až po střešní krytinu s veškerými detailními komponenty!

Nabízíme ucelený servis pro všechny zákazníky, a to od malých staveb, rodinných domů, až po velké haly, administrativní budovy a průmyslové objekty. Dřevěné nosné konstrukce, střešní krytinu, okapové systémy i kompletní materiál pro ploché střechy dodáváme na míru, včas a v nejvyšší profesionální kvalitě.

PROČ CHTÍT STŘECHU PRÁVĚ OD NÁS?

Střecha je koruna každého domu; pokud vyberete tu správnou volbu.

Portfolio služeb naší společnosti zahrnuje jak samotnou nosnou konstrukci, zprostředkování střešní krytiny dle vašeho vkusu, rekonstrukci plochých i šikmých střech, tak všechny související služby. Největší výhodou střechy od nás je kompletní nabídka služeb před, v průběhu i po ukončení stavby. Samozřejmostí je záruka, i nadrámcová služba lokalizace netěsností, abyste měli jistotu, že jsme naši práci odvedli opravdu v co nejvyšší kvalitě a mohli jste nám důvěřovat.